loader

Magdalena Sokołowska

Lekarz dentysta

W 2010 roku ukończyłam studia medyczne na Wydziale Lekarsko – Dentystycznym na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Staż podyplomowy odbyłam w przychodni stomatologicznej EM-Dent w Lublinie. Po stażu pracowałam w gabinetach stomatologicznych w Lublinie a później w Kielcach.

Uczestniczyłam w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych. Stale się dokształcam. Dzięki kursom medycznym i fachowej literaturze zapoznaje się, a później wdrażam najnowsze, skuteczne i bezpieczne metody leczenia stomatologicznego.

Miejsce szczególne w moim sercu zajmuje stomatologia odtwórcza i estetyczna (licówki, korony, mosty) i wczesne leczenie ortodontyczne dzieci. Zaawansowane techniki kompozytowe pozwalają mi przeprowadzić szybką „metamorfozę uśmiechu” (licówki kompozytowe). Zawsze dbam o komfort pacjenta w trakcie wizyty i bezbolesny jej przebieg.

Zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym jestem ambitna , konsekwentna ,zawsze dążę do perfekcji. W kontaktach z pacjentami jestem otwarta, dokładna i delikatna, dzięki czemu wizyty w gabinecie stomatologicznym stają się prawdziwą przyjemnością.

Prywatnie jestem żoną, mamą Jasia i Tomka.