loader

Magdalena Sokołowska

Lekarz dentysta

W 2010 roku ukończyłam studia medyczne na Wydziale Lekarsko – Dentystycznym na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Staż podyplomowy odbyłam w przychodni stomatologicznej EM-Dent w Lublinie. Po stażu pracowałam w gabinetach stomatologicznych w Lublinie a później w Kielcach.

Uczestniczyłam w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych. Sympozja organizowane podczas Międzynarodowych Targów Stomatologicznych w Poznaniu i Krakowie pozwoliły mi na intensywne pogłębianie wiedzy. Dzięki kursom medycznym zapoznałam się z najnowszymi, skutecznymi i bezpiecznymi metodami leczenia stomatologicznego.

Miejsce szczególne w moim sercu zajmuje leczenie dzieci i stomatologia estetyczna. Dbam o komfort pacjenta w trakcie wizyty i bezbolesny jej przebieg. Stale zgłębiam tajniki stomatologii minimalnie inwazyjnej.

Zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym jestem ambitna , konsekwentna ,zawsze dążę do perfekcji. W kontaktach z pacjentami jestem otwarta, dokładna i delikatna, dzięki czemu wizyty w gabinecie stomatologicznym stają się prawdziwą przyjemnością.

Prywatnie jestem żoną, mamą Jasia i Tomka.